Lierne kommunestyre 2019- 2023

 


LIERNE ARBEIDERPARTI

PARTI

NAVN

TLF.

E-POST

 

Klikk for stort bilde     

Bente Estil
ordfører
482 54 674 bente.estil@lierne.kommune.no Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Jørn Ove Totland
Varaordfører
995 14 138

totland76@gmail.com

Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Nils Vidar Bratlandsmo 991 68 454 bratlandsmo@gmail.com Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Grete Bruce 908 49 053 grete.bruce@online.no Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Ingunn Johanna Devik 456 10 901

inngunnjdevik@gmail.com

Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Reidar Rødli 909 22 912 reidar.rodli@gmail.com Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Bjarne Arvasli 482 12 423 arvasli@mnbyggservice.no Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Aud Randi Gjertsås 951 02 286

auraoigj@outlook.com

Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Camilla Sundkvist 901 32 556 camilla.sundkvist@outlook.com Klikk for stort bilde 
         

LIERNE SENTERPARTI

 PARTI

NAVN

TLF.

E-POST

 
Klikk for stort bilde  Steinar Bach
 
995 98 620 steinar.bach@gmail.com Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Lillian Bergli 415 59 998 lillian.bergli@ntebb.no Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Ole Kristian Hasfjord 976 49 273

ok.hasfjord@live.no

Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Kristine Moe Skille 916 09 071 kristine_skille91@hotmail.com Klikk for stort bilde 
Klikk for stort bilde Arnodd Lillemark 957 78 140


arnodd.lillemark@ntebb.no

Klikk for stort bilde 
         

LIERNE VENSTRE

PARTI

NAVN

TLF.

E-POST

 
Klikk for stort bilde    Svein Arne Bjørkås 958 89 400 midtnmm@online.no Klikk for stort bilde