Informasjon om koronavirus

Her finner du oppdatert informasjon om koronavirus i Lierne kommune:Klikk her for informasjon
Har du symptomer og trenger å bestille covid-test? Ring Lierne legekontor tlf 74 34 35 00 i legekontorets ordinære telefontid, alle hverdager kl 9-11 og 13-15.

Vaksinetelefonen er åpen mandag til torsdag i tidsrommet kl 14.30-15.30 tlf 477 63 197

Ved behov kontakt legevakt Tlf: 116 117 / 74 34 35 90

Har du spørsmål om innreisebestemmelser kan du se på nettsiden til FHI (Folkehelseinstituttet)

Kommunestyret

Kommunestyret

     Klikk for stort bilde Klikk for stort bilde Klikk for stort bilde 

Kommunestyret
Parti Medlemmer Tlf E-post
AP Bente Estil 48 25 46 74 bente.estil@lierne.kommune.no
AP Jørn Ove Totland 99 51 41 38 totland76@gmail.com
AP Nils Vidar Bratlandsmo 99 16 84 54 bratlandsmo@gmail.com
AP Grete Bruce 90 84 90 53 gretekarinebruce@gmail.com
AP Ingunn Johanna Devik 45 61 09 01 ingunnjdevik@gmail.com
AP Reidar Rødli 90 92 29 12 reidar.rodli@gmail.com
AP Bjarne Arvasli 48 21 24 23 arvaslibjarne@gmail.com
AP Aud Randi Gjertsås 95 10 22 86 audgjertsas@gmail.com
AP Camilla Bakken 90 13 25 56 laila.c.bakken@gmail.com
SP Ellinor Bergli 91 87 19 87 ellinor.bergli@skole.iktin.no
SP Lillian Bergli 41 55 99 98 lillianobergli@gmail.com
SP Ole Kristian Hasfjord 97 64 92 73 ok.hasfjord@live.no
SP Kristine Moe Skille 91 60 90 71 kristine_skille91@hotmail.com
SP Arnodd Lillemark 95 77 81 40 arnodd.lillemark@ntebb.no
V Svein Arne Bjørkås 95 88 94 00 sveinarne69@gmail.com
Til toppen