Lierne kommunestyre 2015 - 2019

Arbeiderpartiet
Bente Estil, ordfører (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeBente Estil, ordfører (Lierne kommune) Roy Inge Bergli (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeRoy Inge Bergli (Lierne kommune) Grete Bruce (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeGrete Bruce (Lierne kommune) Jørn Ove Totland (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeJørn Ove Totland (Lierne kommune) Reidar Rødli (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeReidar Rødli (Lierne kommune) Laila Østnor (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeLaila Østnor (Lierne kommune) Frode Gåsbakk (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeFrode Gåsbakk (Lierne kommune)

Venstre
Svein Arne Bjørkås (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeSvein Arne Bjørkås (Lierne kommune) Hilde Kveli (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeHilde Kveli (Lierne kommune)

Senterpartiet
Steinar Bach (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeSteinar Bach (Lierne kommune) Einar Otto Ingulfsvann (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeEinar Otto Ingulfsvann (Lierne kommune) Lillian Bergli (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeLillian Bergli (Lierne kommune) Ellinor Bergli (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeEllinor Bergli (Lierne kommune) Vivi-Ann Limandvik (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeVivi-Ann Limandvik (Lierne kommune) Arnodd Lillemark (Lierne kommune) - Klikk for stort bildeArnodd Lillemark (Lierne kommune)
Publisert av Jorunn Granheim. Sist endret 08.12.2015

 

 VALGLISTER 2015 (PDF, 752 kB)


LIERNE ARBEIDERPARTI

PARTI

NAVN

TLF.

E-POST

Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde

 

Bente Estil
ordfører
482 54 674 bente.estil@lierne.kommune.no
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Roy Inge Bergli 918 88 694

roy.inge@combitel.no

Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Grete Bruce 908 49 053 grete.bruce@online.no
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Jørn Ove Totland 995 14 138 totland76@gmail.com
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Reidar Rødli 909 22 912 reidar.rodli@gmail.com
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Laila Østnor 959 09 260 lailaostnor@hotmail.com
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Frode Gåsbakk 915 97 290

lfrogas@skole.iktin.no

Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Camilla Sundkvist, vara 901 32 556 camilla.sundkvist@outlock.com
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Johanne Gåsbakk, vara 909 94 628 jodoga@online.no
Lierne Arbeiderparti - Klikk for stort bilde Tove Heggdal Ingulfsvann, vara 940 59 017  

LIERNE SENTERPARTI

 PARTI

NAVN

TLF.

E-POST

Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Steinar Bach
Varaordfører
995 98 620 steinar.bach@naturporten.no
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Einar Otto Ingulfsvann 951 56 216 einar_ingulfsvann@hotmail.com
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Lillian Bergli 415 59 998

lillianobergli@gmail.com

Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Ellinor Bergli 918 71 987 ellinor.bergli@skole.iktin.no
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Vivi-Ann Limandvik 957 216 51 tuttsi@hotmail.com
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Arnodd Lillemark 957 78 140 arnodd.lillemark@ntebb.no
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Dag Arvid Totland, vara 950 39 636 dagtot@online.no
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Ken Thomas Wallinder, vara 900 62 583 kvemotangen@gmail.com
Lierne Senterparti - Klikk for stort bilde Tord Åberg, vara 900 48 479 tord.aaberg@gmail.com

LIERNE VENSTRE

PARTI

NAVN

TLF.

E-POST

Lierne Venstre - Klikk for stort bilde Svein Arne Bjørkås 958 89 400 midtnmm@online.no
Lierne Venstre - Klikk for stort bilde Hilde Kveli 907 68 314 kvelihi@hotmail.com
Lierne Venstre - Klikk for stort bilde Jostein Ringstad, vara 970 34 632 jostein@lierneutmarkservice.no
Lierne Venstre - Klikk for stort bilde John Arne Vestnor,vara    
Lierne Venstre - Klikk for stort bilde Tore Solstad, vara    
Fant du det du lette etter?