Informasjon om koronavirus

Her finner du oppdatert informasjon om koronavirus i Lierne kommune:Klikk her for informasjon

Ring  dersom du:
-    Har spørsmål angående karantene eller isolering
-    Tror du er smittet og har spørsmål angående testing

Koronatelefonen er åpen alle hverdager mellom kl. 09.00-12.00. Tlf. 906 20 664

Ved behov kontakt legevakt Tlf: 116 117 / 73 34 35 90

Helse, omsorg, NAV og sosiale tjenester

Kontaktopplysninger

Kontaktopplysninger Helse og omsorgsetat
Tittel Navn Mailadresse Telefonnummer
Sekretær Helse og omsorg Torill Bruvoll torill.bruvoll@lierne.kommune.no 469 28 588
Sekretær Helse og omsorg Kari Lian kari.lian@lierne.kommune.no 469 28 588
Helsesykepleier Ellen Totland Elstad ellen.totland.elstad@lierne.kommune.no 477 61 942
Jordmor Anne Judith Skarland anne.judith.skarland@lierne.kommune.no 477 61 942
Sosionom Emma Persson emma.persson@lierne.kommune.no 900 15 480
Psykisk helsearbeider Lisa Tøfting Madsen lisa.madsen@lierne.kommune.no 974 33 024
Psykiatrisk sykepleier Anna Siv Skogmo Blomdahl anna-siv.blomdahl@lierne.kommune.no 911 20 141
Fagansvarlig barn og unge Olga Elisabeth Strøm olga.strom@lierne.kommune.no 974 33 362
Kommune fysioterapeut Turid Solum Gjertsås turid.gjertsaas@lierne.kommune.no 976 46 837
Hab rehab koordinator Ann Cathrin Aasen ann.catrin.aasen@lierne.kommune.no 477 60 915
Gruppeleder legekontor Mona Hågensen mona.haagensen@lierne.kommune.no 74343500
Leder hjemmebaserte tjenester / koordinerende enhet Silje Nordal silje.nordal@lierne.kommune.no 977 21 739
Leder institusjon Lierne Helsetun Lina Kvetangen lina.kvetangen@lierne.kommune.no 976 67 652
Leder kjøkken Anne Doris Freland anne.freland@lierne.kommune.no 911 54 971
Leder bo og miljøtjeneste Elin Danielsen elin.danielsen@lierne.kommune.no 936 63 458
Helse og omsorgssjef Edith Bruvoll Valfridsson edith.valfridsson@lierne.kommune.no 957 99 475
Til toppen