Informasjon om koronavirus

Her finner du oppdatert informasjon om koronavirus i Lierne kommune: Klikk her for informasjon
 

 

 

Helse, omsorg, NAV og sosiale tjenester

Kontaktopplysninger

Kontaktopplysninger Helse og omsorgsetat
Tittel Navn Mailadresse Telefonnummer
Sekretær Helse og omsorg Torill Bruvoll torill.bruvoll@lierne.kommune.no 74343521
Sekretær Helse og omsorg Kari Lian kari.lian@lierne.kommune.no 74343521
Helsesykepleier Ellen Totland Elstad ellen.totland.elstad@lierne.kommune.no 74343507
Helsesykepleier Nina Gilhuus Johansen nina.gilhuus@lierne.kommune.no 74343507
Jordmor Hege Stensen hege.stensen@lierne.kommune.no 74343507
Sosionom Emma Persson emma.persson@lierne.kommune.no 74343451 / 90015480
Psykisk helsearbeider Lisa Tøfting Madsen lisa.madsen@lierne.kommune.no 74343456 / 97433024
Psykiatrisk sykepleier Anna Siv Skogmo Blomdahl anna-siv.blomdahl@lierne.kommune.no
Fagansvarlig barn og unge Olga Elisabeth Strøm olga.strom@lierne.kommune.no 74343457 / 97433362
Kommune fysioterapeut Turid Solum Gjertsås turid.gjertsaas@lierne.kommune.no 74343541
Ergoterapeut Anna Brita Gåsbakk anna-brita.gasbakk@lierne.kommune.no 74343541
Hab rehab koordinator Ann Cathrin Aasen ann.catrin.aasen@lierne.kommune.no
Gruppeleder legekontor Mona Hågensen mona.haagensen@lierne.kommune.no 74343500
Leder hjemmebaserte tjenester / koordinerende enhet Silje Nordal silje.nordal@lierne.kommune.no 74343475 / 97667652
Leder institusjon Lierne Helsetun Lina Kvetangen lina.kvetangen@lierne.kommune.no 74343523 7 97721739
Leder kjøkken Anne Doris Freland anne.freland@lierne.kommune.no 74343538
Leder bo og miljøtjeneste Elin Danielsen elin.danielsen@lierne.kommune.no 74343458 / 93663458
Helse og omsorgssjef Edith Bruvoll Valfridsson edith.valfridsson@lierne.kommune.no 74343453 / 95799475
Til toppen